Concerts

2013-2017

 

GENER 2013

​* Diumenge 20, 10:00

Spiegelzaal, Concertgebouw Amsterdam

 

​* Dimarts 22, 19:00

Borgsate, Rotterdam (Holanda)

 

* Dijous 24, 20.00

De Muzerije, Hertogenbosch (Holanda)



* Dissabte 26, 15:00

Verpleeghuis De Lichtenberg, Amersfoort (Holanda)



* Dimarts 29, 19:30

De Riethoek, Gouda (Holanda)



* Dimecres 30, 14:30

Torendael, Amsterdam (Holanda)



* Dimecres 30, 19:30

Floravita, Boskoop (Holanda)



FEBRER 2013

​* Divendres 1, 15:30

De Sterreschans, Nijmegen (Holanda)



* Divendres 8, 11:00

Wittenberg, Amsterdam 



* Divendres 8, 14:30

Gooise Warande, Bussum (Holanda)

MARÇ 2013

​​* Dimecres 6, 10:30

Het Zonnehuis, Amstelveen (Holanda)



* Dimecres 6, 14.15

Paaskerk, Amstelveen 

* Dilluns 11, 14:15

De Buitenhof, Amsterdam 



* Dimarts 12, 10:30

Hof Van Batenstein, Vianen (Holanda)



* Dimarts 19, 15:00

Geesterheem, Uitgeest (Holanda)

* Dissabte 23, 15:00

Amaris Theodotion, Laren (Holanda)



 

ABRIL 2013

​​* Diumenge 14, 18:00

Couscous Club, Amsterdam

* Dimecres 17, 15:30

Vredenbergh, Breda (Holanda)



* Dimecres 24, 10:30

Het Zonnehuis Beekbergen, Beekbergen (Holanda)



* Diumenge 28, 15:00 

Marente Katholieke Kapel, Warmond

(Holanda)

MAIG 2013​

​* Dissabte 4, 17h

Museo Revoltella, Trieste (Itàlia)

* Diumenge 12, 14:30

SWZ Sophieke, Wassenaar (Holanda)

* Dissabte 18, 19:30​Auditorio Centro de Arte Alcobendas, Madrid​

Obres de Beethoven, Turina i Smetana 

 

​​​​* Diumenge 19, 19:00

Auditorio de San Francisco, Ávila 

​​

JUNY 2013​​​

* Diumenge 9, 10:30

Leo Polak, Amsterdam 

​​

* Dimarts 11, 14:30

Deo Gratias, Den Haag (Holanda)

*Divendres 14, 12:00​

Waalse Kerk, Breda (Holanda)​

 

* Diumenge 16, 14:30

De Zandzee, Bussum (Holanda)

 

* Diumenge 23, 14:30

Hel Schild, Wolfheze (Holanda)



​AGOST 2013​​​​

​* Dijous 8, 18:30

Museu d´Història, Barcelona

 

* Dimecres 14, 20:30

Fundación Olivar Castillejo, Madrid 

* Diumenge 18, 21:00

Teatro Castilla, Arévalo (Ávila)



* Dijous 22, 15:00

Grachtenfestival, Amsterdam



​SETEMBRE 2013

​​​* Diumenge 1, 11:00

Spiegelzaal, Concertgebouw (Amsterdam, Holanda)

 

* Dissabte 7, 15:30

Rasa, Gaudeamus Muziekweek, Utrecht (Holanda)

 

* Dimarts 10, 19:30

Sophia Revalidatie, L'Haya (Holanda)



OCTUBRE 2013

​* Dimecres 2, 20:00

Auditorio Municipal de Albacete

 

* Diumenge 20, 12:00

Fundación Juan March, Madrid

 

* Dilluns 21, 12:00

Fundación Juan March, Madrid

 

* Diumenge 27, 15:30​

Het Jagthuis, Nederhorst den Berg (Holanda)



​​NOVEMBRE 2013

​* Dissabte 2, 15:00

De Bolemendal, Deventer (Holanda)



* Diumenge 10, 14:30

Bodaan, Bentveld (Holanda)



* Diumenge 10, 19:30

Psychogeriatrisch, Leusden

 

* Dimarts 12, 14:45

De Cameren, Limmen (Holanda)



* Dijous 14, 14:30

Vijverhof, Harmelen (Holanda)



* Divendres 15, 12:30

Vredenburg Leeuwenbergh, Utrecht​

 

* Diumenge 17, 10:30

De Drie Hoven, Amsterdam (Holanda)

 

* Divendres 22, 15:45​

De Magistraat, Rotterdam (Holanda)

 

* Diumenge 24, 15:30

Badhuis, Hilversum (Holanda)

 

* Dimecres 27, 12:45

Oude kerk, Zoetermeer (Holanda)

 

 

DESEMBRE 2013

 

* Divendres 6, 20:00

Lambertuskerk, Vught (Holanda)

 

* Dijous 12, 20:00

Festival de Música de Cámara de Monteleón (León)

 
 

     2014

 

GENER 2014

* Dissabte 11, 21:00

Teatre Municipal de Palafrugell, Girona 

 

* Diumenge 12, 19:00

Cine Petit de Torroella de Montgrí, Girona

 

* Dissabte 18, 20:00

Auditori Cercle Sport de Figueres, Girona

 

* Diumenge 19, 19:00

Teatre Mundial, La Bisbal, Girona

 

* Dimarts 21, 20:00

Teatre Metropol, Tarragona

 

* Dissabte 25, 21:00

Auditori de Sant Josep de Moiá, Barcelona 

 

* Diumenge 26, 19:00

Església de Sant Andreu de Serinyá, Girona

 

 

FEBRER 2014

​​* Diumenge 9, 14:30

De Toonzaal, Hertogenbosch (Holanda)

 

* Dijous 13, 12:30

Muziekgebouw Eindhoven (Holanda)

 

* Dimarts 25, 12:30

Kleine Zaal, Concertgebouw, Amsterdam (Holanda)

 

* Divendres 28, 20:00

Auditori Josep Viader, Casa de la Cultura de Girona

 

 

MARÇ 2014

* Diumenge 2, 18:00

Auditori Municipal de Terrassa, Barcelona

 

* Dilluns 3, 20:30

Casa Elizalde, Barcelona

 

 

ABRIL 2014

* Dissabte 6, 16:00

Castalia Hall, Kilkenny (Irlanda)

 

* Divendres 18, 18:00

Gaudeamus Sessies, Utrecht (Holanda)

 

* Dijous 24, 20:00

Houdringe, Bilthoven (Holanda)

 

* Divendres 25, 21:00

Foment Mataroní de Mataró (Barcelona)

 

* Dissabte 26, 20:30

Teatre Auditori Narcís Masferrer, Sant Feliu de Guixols (Girona)

 

 

MAIG 2014

* Dissabte 10, 22:00

Auditori Pau Casals, El Vendrell (Tarragona)

 

* Diumenge 11, 19:00

Centre Cultural UNNIM de Mollerussa, Lleida

 

* Divendres 16, 18:00

Università di Gorizia (Itàlia)

 

* Diumenge 18, 18:00

RAI, Trieste (Itàlia)

 

* Diumenge 25, 15:00

Oranjepark, Soest (Holanda)

 

* Dimecres 28, 19:30

Sociedad Bilbaína, Bilbao

 

* Dijous 29, 19:30

Auditorio del Conservatorio "Jesús Guridi", Vitoria

 

* Divendres 30, 19:30

Museo Casa natal Jovellanos, Gijón

 

* Dissabte 31, 18:00

Escola de Música de Sant Cugat del Vallés, Barcelona

 

 

JUNY 2014

* Diumenge 15, 12:00

Op Hodenpijl, Schipluiden (Holanda)

 

 

SETEMBRE 2014

* Dimarts 9, 10:30

Hof van Batesntein, Vianen (Holanda)

 

* Dijous 18, 19:00

Marienhaven, Warmond (Holanda)

 

* Dissabte 27, 20:00

Edesche Concertzaal, Ede (Holanda)

 

* Diumenge 28, 15:00

Landgoed centrum, Vlisteren (Holanda)

 

 

 

OCTUBRE 2014

* Dijous 2, 12:45

Zapelzaal, Leiden (Holanda)

 

* Divendres 3, 19:30

Auditorio Nacional de Madrid

 

* Dissabte 4, 19:00

Music above the park, Madrid

 

* Diumenge 5, 19:30

Palacio de los Serrano, Ávila

 

* Diumenge 12, 15:00

Doopsgezinde Kerk, Leuwarden (Holanda)

 

* Dilluns 13, 15:00

Mechropa, La Haya (Holanda)

 

* Dissabte 18, 12:30

Podium Azijn Fabriek, Hertogenbosch (Holanda)

 

* Dimecres 22, 20:00

Ruinekerk, Bergen (Holanda)

 

* Diumenge 26, 15:30

Stiftskerk, Weerselo (Holanda)

 

 

NOVEMBRE 2014

* Divendres 21, 16:00

Klein Engelensburg, Brummen (Holanda)

 

* Dimarts 25, 14:45

Huize Salland, Deventer (Holanda)

 

* Dimecres 26, 12:45

Oude Kerk, Zoetermeer (Holanda)

2015

 

GENER 2015

 

* Dissabte 17, 20:30
Salon Ergon Schrama, Amsterdam (Holanda)
 
* Dijous 22, 14:45
Torenhof, Blaricum (Holanda)
 
* Divendres 23, 15:45
Magistraat, Rotterdam (Holanda)
 
 

FEBRER 2015

 

* Diumenge 1, 15:00
Schutsmantel, Bilthoven (Holanda)
 
* Dimecres 4, 14:30
De Stolpe, Hilversum (Holanda)
 
* Diumenge 8, 10:30
Leo Polak, Amsterdam (Holanda)
 
* Diumen 8, 14:30
Werf, Amserdam (Holanda)
 
* Dilluns 9, 14:15
De Buitenhof, Amsterdam (Holanda)
 
* Diumenge 15, 14:30
De Zandzee, Bussum (Holanda)
 
* Dijous 19, 12:45
Kapelzaal, Leiden (Holanda)
 
* Diumenge 22, 10:30
De Drie Hoven, Amsterdam (Holanda)
 
* Dimecres 25, 14:30h
De Antonius Hof, Bussum (Holanda)
 
 

MARÇ 2015

 

* Dimarts 3, 14:45
Brandsen, Baarn (Holanda)
 
* Diumenge 8, 12:00
Kasteel Geldrop, Geldrop (Holanda)
 
* Dimarts 10, 19:30
Naarderheem, Naarden (Holanda)
 
* Diumenge 15, 14:30
De Bolder, Huizen (Holanda)
 
* Dilluns 16, 20:00
Zuidwende, Amsterdam (Holanda)
 
* Dijous 19, 15:30
Oranjestein, Doorn (Holanda)
 
* Diumenge 22, 11:30
Kapel op het Rijsselt, Eefde (Holanda)
 
* Dilluns 23, 14:00
Groenhof, Amsterdam (Holanda)
 
* Dissabte 28, 
Utrecht
Premiére Gaudeamus
 
* Diumenge 29, 15:00
Oranjepark, Soest (Holanda)
 
 

ABRIL 2015

 

* Dissabte 4, 19:00
Tuinwijkhuisconcerten, Maarsen (Holanda)
 
* Diumege 5, 12:30
Societeit Vereeniging, Haarlem (Holanda)
 
* Dissabte 11, 20:00
Bornse Synagoge, Borne (Holanda)
 
* Dissabte 18, 20:00
Podium Kerkje, Grevenbicht (Holanda)
 
* Diumenge 19, 12:00
Op Hodenpijl, Schipluiden (Holanda)
 
* Dimecres 22, 14:30
De Stolpe, Hilversum (Holanda)
 
 
 

MAIG 2015

 

 
* Diumenge 31, 14:30
Muziek op de Welle, Markelo (Holanda)
 
 
 

JUNY 2015

 

* Dimarts 2 - Dimecres 3
Gravació CD Granados, Gorizia (Itàlia)
 
 

AGOST 2015

 

* Dimarts 4, 20:30
Lindengracht, Alkmaar (Holanda)
 
 

SEPTEMBRE 2015

 

* Divendres 4, 16:00
Kleine Engelemburg, Brumen (Holanda)
 
* Diumenge 6, 14:30
Evean Henriëtte Roland Holst, Amsterdam (Holanda)
 
* Dissabte 12, 14:00
Gaudeamus Muziekweek: Tivoli Vredenburg, Utrecht (Holanda)
 
* Diumenge 13, 14:30
Steenvoorde, Rijswijk (Holanda)
 
* Divendres 18, 15:45
Magistraat, Rotterdam (Holanda)
 
* Divendres 25,
Maria Christina Kerk, Den Dolder (Holanda)
 
* Diumenge 27, 10:30
Rosorum Redientie, Arnhem (Holanda)
 
* Dimarts 29, 15:00
Mechropa, La Haya (Holanda)
 
* Dimecres 30, 14:00
Torendael, Amsterdam (Holanda)
 
 
 

Octubre 2015

 

* Dissabte 3, 15:00
De Pol, Nijkerk (Holanda)
 
* Diumenge 11, 11:30
Theater Podium, Heino (Holanda)
 
* Diumenge 11, 16:00h
Klein Engelemburg, Brummen (Holanda)
 
* Dissabte 17, 16:00
Castallia Hall, Kilkenny (Irlanda)
 
* Diumenge 18, 12:00
Hugh Lane Gallery, Dublín (Irlanda)
 
* Dimecres 21, 20:00
Ruinekerk, Bergen NH (Holanda)
 
* Divendres 30, 14:30
Gooise Warende, Bussum (Holanda)
 
* Dissabte 31, 20:15
Soefitempel, Katwijk (Holanda)
 
 
 

Novembre 2015

 

* Diumenge 1, 15:00
Grand Hotel Huis ter Duin, Noordwijk (Holanda)
 
* Dimecres 4, 15:00
De Lichtkring, Utrecht (Holanda)
 
* Dijous 5, 12:30
Podium Azijn Fabriek, Hertogebosch (Holanda)
 
* Dissabte 7, 20:00
Edesche concertzaal, Ede (Holanda)
 
* Diumenge 8, 14:30
De Zandzee, Bussum (Holanda)
 
* Dimarts 10, 19:30
Sophia Revalidatie, Den Haag (Holanda)
 
* Divendres 13, 14:15
De Lozerhof, Den Haag (Holanda)
 
* Dissabte 14, 15:00
Amaris Theodotion, Laren (Holanda)
 
* Dissabte 21, 20:15
Witte Kerkje, Baarn (Holanda)
 
* Dimecres 25, 12:45
Oudekerk, Zoetermeer (Holanda)
 

Desembre 2015

 

* Diumenge 13,
De Paauwconcerten, Wassenaar (Holanda)

2016

 

Gener 2016

 

* Divendres 8, 20:30
Het Muzieklokaal, Utrecht (Holanda)
 
* Diumenge 10, 12:00
Cultureel Centrum Kerk aan de ring, Hellevoetsluis (Holanda)
 
* Dimecres 20, 15:30
Villa Marijke Elisabeth, Hilversum (Holanda)
 
* Diumenge 24, 11:00
De Drie Hoven, Amsterdam (Holanda)
 
* Dissabte 30, 19:00
Sala Paper de Música de Capellades, Barcelona
 
* Diumenge 31, 19:00
Teatre Mundial, La Bisbal (Girona)
 
 

Febrer 2016

 

* Dijous 4, 20:30
Biblioteca de Catalunya, Barcelona - PRESENTACIÓ CD
 
* Divendres 5, 21:00
Auditori Can Roig i Torres, Sta. Coloma de Gramenet, Barcelona
 
* Diumenge 14, 15:00
A.G. Bodaan, Bentveld (Holanda)
 
* Dilluns 15, 14:00
De Biltse Hof, Bilthoven (Holanda)
 
* Dijous 18, 15:00
Huize Bijdorp, Voorschoten (Holanda)
 

Març 2016

 

* Dilluns 14, 14:15
De Buitenhof, Amsterdam (Holanda)
 
* Dijous 17, 20:00
Houdringe, Bilthoven (Holanda)
 
* Dissabte 19,
Salon Egon Schrama Amsterdam (Holanda)
 
* Dilluns 21, 15:00
Villa Sluysoort, Maarsen (Holanda)
 
* Dimarts 22, 14:45
Jihanneshove, Laren (Holanda)
 
* Dijous 24, 14:45
Torenhof, Blaricum (Holanda)
 
 
 

Abril 2016

 

* Diumenge 3, 15:00
Oranjepark, Soest (Holanda)
 
* Diumenge 10, 14:30
Concert privat, Maasland (Holanda)
 
* Diumenge 17, 12:00
Op Hodenpijl, Schipluiden (Holanda)
 
* Diumenge 24, 14:30
Salon dell´Arte, Roosendaal (Holanda)
 
* Divendres 29,
De Toon, Amsterdam (Holanda)
 
 

Maig 2016

 

* Dimecres 25, 22:00
Entrevista "La Dársena" (RNE)
 
* Dijous 26, 20:00
Presentació CD - La Quinta de Mahler, Madrid
 
* Divendres 27, 20:00
Palacio de Cibeles, Madrid
 
* Diumenge 29, 12:30
Toccata en A, Madrid
 
 

Juny 2016

 

* Diumenge 5, 14:30
Zuiderheide, Hilversum (Holanda)
 
* Dilluns 13, 15:00
Sint Joseph-Beweging, Achterveld (Holanda)
 
* Dijous 16, 14:45
Huiz Swellengrebel, Utrecht (Holanda)
 
 

Agost 2016

 

* Dissabte 20, 21:30
Casa Granados, Tossa de Mar
 
* Dilluns 22, 21:00
Esglèsia Santa Cristina d´Aro, Girona
 
 

Setembre 2016

 

* Divendres 2, 16:00
Klein Engelnburg, Brummen (Holanda)
 
* Dissabte 3, 14:45
Verpleeghuis Leythenrode, Leiderdorp (Holanda)
 
* Diumenge 4, 14:00
Instituto Cervantes, Utrecht (Holanda)
 
* Dissabte 10, 10:30
Rustenborch van Wijckerslooth, Oegstgeest (Holanda)
 
* Dijous 15, 12:30
Podium Azijn Fabriek, Hertogenbosch (Holanda)
 
* Divendres 16, 20:00
Castalia Hall, Kilkenny (Irlanda)
 
* Diumenge 18, 15:30
Music for Wexford, Wexford (Irlanda)
 
* Diumenge 25, 15:00
Marente Locatie Mariengaerde, Warmond (Holanda)
 
* Divendres 30, 20:00
Centre Cultural Terrassa, Barcelona
 
 

Octubre 2016

 

* Divendres 7, 14:30
Rosorum Residentie, Arnhem (Holanda)
 
* Dissabte 8, 19:30
De Veste, Naarden (Holanda)
 
* Dissabte 15, 15:30
Park Boswijk, Doorn (Holanda)
 
* Dimecres 26, 14:30
De Marke-De Menthoek, Huizen (Holanda)
* Dijous 27, 12:30
Muziekgebouw, Eindhoven (Holanda)
 
* Diumenge 30, 15:30
Dorpskerk, Haren (Holanda)

Novembre 2016

* Dijous 17, 15:15
Oranjestein, La Haya (Holanda)
 
* Dimecres 30, 14:30
Johanneskerk, Rotterdam (Holanda)

Desembre 2016

* Divendres 2, 15:30
De Magistraat, Rotterdam (Holanda)
* Dissabte 10, 20:30
Het Muzieklokaal, Utrecht (Holanda)
Presentació CD
* Diumenge 11, 11:00
Snavelenburg, Maarsen (Holanda)
* Dimecres 14, 14:00
Oversingel, Weesp (Holanda)
* Dissabte 17, 15:30
Vredenbergh, Breda (Holanda)
* Diumenge 18, 15:00
Villa Hoefstaete, Bosch en Tuin (Holanda)

2017

Gener 2017

* Diumenge 15, 12:00
Huis Kernhem, Ede (NL)
 
* Dimecres 18, 14:45
Torenhof, Blaricum (NL)
 
* Dijous 19, 14:30
Huie Royal, Den Haag (NL)
* Divendres 20, 15:30
De Magistraat, Rotterdam (NL)
* Diumenge 22, 15:00
​Huize het Oosten, Bilthoven (NL)
 
* Dimecres 25, 14:00
Swaensteyn, Den Haag (NL)
Febrer 2017
 
* Dimarts 7, 20:00
Naarderheem, Naarden (NL)
* Divendres 17, 19:00
Nieuwe Littéraire Societeit de Witte, La Haya (NL)
* Diumenge 19, 12:00
Op Hodenpijl, Schipluiden (NL)
 
* Dijous 23, 20:15
Gereformeerde kerk, Strijen (NL)
* Dissabte 25, 19:30
Tuinwijkhuisconcerten, Maarsen (NL)
 
* Diumenge 26, 14:30
De BolderDe Bolder, Huizen (NL)
Març 2017
* Dijous 2, 19:30
Amaris Gooizicht, Hilversum (NL)
 
* Dissabte 4, 12:00
Festival Musika-Musica, Bilbao
 
* Diumenge 5, 11:15
Festival Musika-Musica, Bilbao
 
* Dimecres 8, 14:30
De Venser, Amsterdam (NL)
 
* Diumenge 12, 15:00
´t Hamersveld, Leusden (NL)
 
* Dissabte 18, 14:30
De Antonius Hof, Bussum (NL)
 
* Diumenge 19, 11:30
Theater Podium, Heino (NL)
* Dimarts 21, 15:00
Mechropa, Den Haag (NL)
* Dijous 23, 19:30
Parkflat Valknburcht, Oosterbeek (NL)
* Diumenge 26, 14:30
Oranjepark, Soest (NL)
Abril 2017
* Dimecres 5, 10:30
Het Zonnehuis, Amstelveen (NL)
 
* Dimecres 12, 15:00
Aelsmeer, Aelsmeer (NL)
 
* Divendres 14, 19:30
Groninger Museum, Groningen (NL)

Maig 2017

* Dimarts 2, 20:00
Kasteel Duivenvoorde, Voorschoten (NL)
 
* Dimecres 3, 20:30
Salon Egon Schrama, Amsterdam (NL)
 
* Diumenge 7, 12:00
Kruiskerk, Amstelveen (NL)
 
* Dimecres 10, 14:00
Torendael, Amsterdam (NL)
* Dijous 18, 15:00
Hogewey, Weesp (NL)
* Divendres 26, 11:00
Residencia de Siles de Segura, Jaén
* Dissabte 27, 19:30
Iglesia de los Jesuítas de Segura, Jaén

Juny 2017

* Dimecres 14, 20:00
Serviceflat Belvédère, Rijswijk (NL)
 
* Dimecres 21, 15:30
Villa Marijek Elisabeth, Hilversum (NL)
 
* Dilluns 26, 14:00
De Biltse Hof, Bilthoven (NL)

Octubre 2017

* Dijous 12, 20:15
Hof 88, Almelo (NL)
* Dissabte 14, 19:00
Alfolí de la Sal, L´Escala

Novembre 2017

* Diumenge 19, 15:30
Ruïnekerk, Bergen NH (NL)
* Divendres 24, 19:30
Colegio Santa Joaquina de Vedruna, Madrid (ES)
Desembre 2017
* Divendres 15, 20:00
Auditori Josep Viader, Girona

2018

Gener 2018

* Dissabte 20, 19:30

Auditorio Paco de Lucía, Centro de Artes de Alcobendas, Madrid

Febrer 2018

* Dissabte 17, 20:15

Stichting Hillegersberg, Hillegersberg (NL)

* Diumenge 18, 11:45

Stadstheater, Zoetermeer (NL)

Abril 2018

* Divendres 6, 20:00

Fundación Carlos de Amberes, Madrid

Agost 2018

* Dimarts 21, 20:00

Fundación Olivar de Castillejo, Madrid

 

* Dilluns 27, 21:00

Església de Santa Cristina d´Aro, Girona

Setembre 2018

* Dissabte 29, 20:15

N.H. Kerk, Jisp (NL)

Octubre 2018

* Divendres 5, 19:30

Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen, Leiden (NL)

Messiaen´s Quatour pour la fin du temps

 

* Dissabte 13, 20:15

De Marke, Hattem (NL)

* Diumenge 14, 15:00

Kerkgebouw aan de Zuidkrade, Waddinxveen (NL)

* Dissabte 27, 20:15

Stichting Cruquius concerten, Cruquius (NL)

 

2019

 


Febrer 2019

 

* Divendres 1, 20:00
Shigeru Kawai Center, Madrid
 
* Dilluns 18, 20:30
Sociedad Filarmónica de Pontevedra
Març 2019
 
* Diumenge 31, 12:30
Casa de Valencia, Madrid
Abril 2019
* Dimecres 3, 19:15
Palau de la Música de Valencia, Sala Iturbi
 
* Divendres 5, 19:00
Ateneu Barcelonés, Barcelona
* Divendres 27, 13:05
St. Iberius Church, Wexford (IR)

 

Maig 2019

 

* Diumenge 19, 18:00
Iglesia de los Jesuitas de Segura, Jaén
* Dilluns 20, 10:30-12:30-16:00
Conciertos en Residencia, Jaén

Juny 2019

 

* Dissabte 1, 20:30h

Teatro de Títeres, Cádiz

Setembre 2019

 

* Dimecres 4, 20:00

Olivar de Castillejo Madrid

* Dissabte 7, 21:30

Esglèsia de Sant Vicenç, Tossa de Mar, Girona

 

* Dimarts 10, 20:30

Aula Magna Tirso de Molina, Otoño Musical Soriano, Soria

 

 

Octubre 2019

 

* Dissabte 19, 20:00
Sint Jacobskerk, Vlissingen (NL)
 
* Diumenge 20, 14:30
Slot Zeist, Zeist (NL)

Novembre 2019

* Dijous 14, 20:15
De Drommedaris, Enkhuizen (NL)
 
* Divendres 15,
Salon Ijzerstaven, Amsterdam (NL)
 
* Diumenge 17, 12:00
Festival de Música española de Cádiz, Cádiz
 
* Divendres 29, 10:00
Masterclass Música de Cambra - Galway Music Residency, Galway (IR)
* Divendres 29, 18:30
Emily Anderson Concert Hall, Galway (IR)
* Dissabte 30, 20:00
Heritage Council, Church Lane, Kilkenny (IR)

 

 

 

 

 

2020

 

Febrer 2020

* Dissabte 1, 12:00

Villa El Nido, Momentos de Música, Jávea (SP)

 

* Diumenge 2, 12:00

Villa El Nido, Momentos de Música, Jávea (SP)

Març 2020

 

* Dissabte 7,

Festival Músika-Música, Bilbao (SP)

* Diumenge 8,

Festival Músika-Música, Bilbao (SP)

Abril 2020

 

* Diumenge 5, 16:00

Podium Domani, Venlo (NL)

* Dissabte 25,

Cueva de los Verdes, Lanzarote (SP)

Maig 2020

 

* Diumenge 17, 12:00

Kasteel Groeneveld, Baarn (NL)

 

Octubre 2020

 

* Divendres 2,

Instituto Internacional de Madrid (concert privat Fundación F. Fliedner), Madrid (SP)