Concerts

​   2013-2017

 

​​JANUARI 2013

​* Zondag 20, 10:00

Spiegelzaal, Concertgebouw, Amsterdam (Nederland)

* Dinsdag 22, 19:00

Borgsate, Rotterdam (Nederland)



* Donderdag 24, 20:00

De Muzerije, Hertogenbosch (Nederland)

* Zaterdag 26, 15:00

Verpleeghuis De Lichtenberg, Amersfoort 

(Nederland)



* Dinsdag 29, 19:30

De Riethoek, Gouda (Nederland)



* Woensdag 30, 14:30

Torendael, Amsterdam (Nederland)



* Woensdag 30, 19:30

Floravita, Boskoop (Nederland)

 



FEBRUARI 2013

​* Vrijdag 1, 15:30

De Sterreschans, Nijmegen (Nederland)



* Vrijdag 8, 11:00

Wittenberg, Amsterdam (Nederland)



* Vrijdag 8, 14:30

Gooise Warande, Bussum (Nederland)



 

MAART 2013

​​* Woensdag 6, 10:30

Het Zonnehuis, Amstelveen (Nederland)



* Woensdag 6, 14:15

Paaskerk, Amstelveen (Nederland)

* Maandag 11, 14:15

De Buitenhof, Amsterdam (Nederland)



* Dinsdag 12, 10:30

Hof Van Batenstein, Vianen (Nederland)



* Dinsdag 19, 15:00

Geesterheem, Uitgeest (Nederland)

* Zaterdag 23, 15:00

Amaris Theodotion, Laren (Nederland)





APRIL 2013​​​​

* Zondag 14, 18:00

Couscous Club, Ámsterdam (Nederland)

​​

* Woensdag 17, 15:30

​Vredenbergh, Breda (Nederland)​​

 

* Woensdag 24, 10:30​

Het Zonnehuis, Beekbergen (Nederland)​

 

* Zondag 28, 15:00

Marente katholieke kapel, Warmond (Nederland)

 

 

MEI 2013​

​* Zaterdag 4, 17:00

Museo Revoltella, Trieste (Italië)

​* Zondag 12, 14:30

SWZ Sophieke, Wassenaar (Nederland)

* Zaterdag 18, 19:30​

Auditorio Centro de Arte Alcobendas, Madrid (Spanje)​

Werken van Beethoven, Turina en Smetana​

​* Zondag 19, 19:00

Auditorio de San Francisco, Ávila (Spanje)

​​​

 

JUNI 2013​​​

* Zondag 9, 10:30

Leo Polak, Amsterdam (Nederland)

​​

* Dinsdag 11, 14:30

Deo Gratias, Den Haag (Nederland)

*Vrijdag 14, 12:00​

Waalse Kerk, Breda (Nederland)​​​

 

* Zondag 16, 14:30

De Zandzee, Bussum (Nederland)

 

* Zondag 23, 14:30

Hel Schild, Wolfheze (Nederland)





​AUGUSTUS 2013

* Donderdag 8, 18:30

Museo d´Història, Barcelona (Spanje)​

 

* Woensdag 14, 20:30

Fundación Olivar de Castillejo, Madrid (Spanje)

* Zondag 18, 21:00

Teatro Castilla, Arévalo (Ávila, Spanje)

 

* Donderdag 22, 15:00

Grachtenfestival, Amsterdam (Nederland)



​

SEPTEMBER 2013

​​* Zondag 1, 11:00

Spiegelzaal, Concertgebouw (Amsterdam, Nederland)

 

* Vrijdag 7, 15:30

Rasa, Gaudeamus Muziekweek, Utrecht (Nederland)

 

* Dinsdag 10, 19:30

Sophia Revalidatie, Den Haag (Nederland)



OKTOBER 2013

 

​* Woensdag 2, 20:00

Auditorio Municipal de Albacete (Spanje)

 

* Zondag 20, 12:00

Fundación Juan March, Madrid (Spanje)

 

* Maandag 21, 12:00

Fundación Juan March, Madrid (Spanje)

 

* Zondag 27, 15:30

Het Jagthuis, Nederhorst den Berg (Nederland)

 

NOVEMBER 2013

​​* Zaterdag 2, 15:00

De Bloemendal, Deventer (Nederland)



* Zondag 10, 14:30

Bodaan, Bentveld (Nederland)



* Zondag 10, 19:30

Psychogeriatrisch, Leusden

 

* Dinsdag 12, 14:45

De Cameren, Limmen (Nederland)

 

* Donderdag 14, 14:30

Vijverhof, Harmelen (Nederland)

 

* Vrijdag 15, 12:30

Vredenburg Leeuwenberg, Utrecht (Nederland)

 

* Zondag 17, 10:30

De Drie Hoven, Amsterdam (Nederland)

 

* Vrijdag 22, 15:45

De Magistraat, Rotterdam (Nederland)

 

* Zondag 24, 15:30

Badhuis, Hiloversum (Nederland)

 

* Woensdag 27, 12:45

Oude kerk, Zoetermeer (Nederland)

 

DECEMBER 2013

 

* Woensdag 6, 12:00

Lambertuskerk, Vught (Nederland)

 

* Donderdag 12, 20:00

Festival de Música de Cámara de Monteleón (León, Spanje)

     2014

 

JANUARI 2014

* Zaterdag 11, 21:00

Teatre Municipal de Palafrugell, Girona (Spanje)

 

* Zondag 12, 19:00

Cine Petit de Torroella de Montgrí, Girona (Spanje)

 

* Zaterdag 18, 20:00

Auditori Cercle Sport de Figueres, Girona (Spanje)

 

* Zondag 19, 19:00

Teatre Mundial, La Bisbal, Girona (Spanje)

 

* Dinsdag 21, 20:00

Teatre Metropol, Tarragona (Spanje)

 

* Zaterdag 25, 21:00

Auditori de Sant Josep de Moiá, Barcelona (Spanje)

 

* Zondag 26, 19:00

Església de Sant Andreu de Serinyá, Girona (Spanje)

 

 

FEBRUARI 2014

​​* Zondag 9, 14:30

De Toonzaal, Hertogenbosch (Nederland)

 

* Donderdag 13, 12:30

Muziekgebouw Eindhoven (Nederland)

 

* Dinsdag 25, 12:30

Kleine Zaal, Concertgebouw, Amsterdam (Nederland)

 

* Vrijdag 28, 20:00

Auditori Josep Viader, Casa de la Cultura de Girona (Spanje)

 

 

MAART 2014

* Zondag 2, 18:00

Auditori Municipal de Terrassa, Barcelona (Spanje)

 

* Maandag 3, 20:30

Casa Elizalde, Barcelona (Spanje)

 

 

APRIL 2014

* Zaterdag 6, 16:00

Castalia Hall, Kilkenny (Ierland)

 

* Vrijdag 18, 18:00

Gaudeamus Sessies, Utrecht (Nederland)

 

* Donderdag 24, 20:00

Houdringe, Bilthoven (Nederland)

 

* Vrijdag 25, 21:00

Foment Mataroní de Mataró (Barcelona, Spanje)

 

* Zaterdag 26, 20:30

Teatre Auditori Narcís Masferrer, Sant Feliu de Guixols (Girona, Spanje)

 

 

MEI 2014

* Zaterdag 10, 22:00

Auditori Pau Casals, El Vendrell (Tarragona, Spanje)

 

* Zondag 11, 19:00

Centre Cultural UNNIM de Mollerussa (Lleida, Spanje)

 

* Vrijdag 16, 18:00

Università di Gorizia (Italië)

 

* Zondag 18, 18:00

RAI, Trieste (Italië)

 

* Zondag 25, 15:00

Oranjepark, Soest (Nederland)

 

* Woensdag 28, 19:30

Sociedad Bilbaína, Bilbao (Spanje)

 

* Donderdag 29, 19:30

Auditorio del Conservatorio "Jesús Guridi", Vitoria (Spanje)

 

* Vrijdag 30, 19:30

Museo Casa natal Jovellanos, Gijón (Spanje)

 

* Zaterdag 31, 18:00

Escola de Música de Sant Cugat (Barcelona, Spanje)

 

 

 

JUNI 2014

* Zondag 15, 12:00

Op Hodenpijl, Schipluiden (Nederland)

 

 

SEPTEMBER 2014

* Dinsdag 9, 10:30

Hof van Batenstein, Vianen (Nederland)

 

* Donderdag 18, 19:00

Marienhaven, Warmond (Nederland)

 

* Zaterdag 27, 20:00

Edesche Concertazaal, Ede (Nederland)

 

* Zondag 28, 15:00

Landgoede centrum, Vlisteren (Nederland)

 

 

OKTOBER 2014

* Donderdag 2, 12:45

Kapelzaal, Leiden (Nederland)

 

* Vrijdag 3, 19:30

Auditorio Nacional de Múisca de Madrid (Spanje)

 

* Zaterdag 4, 19:00

Music above the park, Madrid (Spanje)

 

* Zondag 5, 19:30

Palacio de los Serrano, Ávila (Spanje)

 

* Zondag 12, 15:00

Doopsgezinde Kerk, Leuwarden (Nederland)

 

* Maandag 13, 15:00

Mechropa, Den Haag (Nederland)

 

* Zaterdag 18, 12:30

Podium Azijn Fabriek, Hertogenbosch (Nederland)

 

* Woensadg 22, 20:00

Ruinekerk, Bergen (Nederland)

 

* Zondag 26, 15:30

Stiftskerk, Weerselo (Nederland)

 

 

NOVEMBER 2014

* Vrijdag 21, 16:00

Klein Engelenburg, Brummen (Nederland)

 

* Dinsdag 25, 14:45

Huize Salland, Deventer (Nederland)

 

* Woensadg 26, 12:45

Oude Kerk, Zoetermeer (Nederland)

 2015

JANUARI 2015

 

* Zaterdag 17, 20:30
Salon Egon Schrama, Amsterdam (Nederland)
 
* Donderdag 22, 14:45
Torenhof, Blaricum (Nederland)
 
* Vrijdag 23, 15:45
Magistraat, Rotterdam (Nederland)
 

FEBRUARI 2015

 

* Zondag 1, 15:00
Schutsmantel, Bilthoven (Nederland)
 
* Woensdag 4, 14:30
De Stolpe, Hilversum (Nederland)
 
* Zondag 8, 10:30
Leo Polak, Amsterdam (Nederland)
 
* Zondag 8, 14:30
Werf, Amsterdam (Nederland)
 
* Maandag 9, 14:15
De Buitenhof, Amsterdam (Nederland)
 
* Zondag 15, 14:30
De Zandzee, Bussum (Nederland)
 
* Donderdag 19, 12:45
Kapelzaal, Leiden (Nederland)
 
* Zondag 22, 10:30
De Drie Hoven, Amsterdam (Nederland)
 
* Woensdag 25, 14:30
De Antonius Hof, Bussum (Nederland)
 
 

MAART 2015

 

* Dinsdag 3, 14:45
Brandsen, Baarn (Nederland)
 
* Zondag 8, 12:00
Kasteel Geldrop, Geldrop (Nederland)
 
* Dinsdag 10, 19:30
Naarderheem, Naarden (Nederland)
 
* Zondag 15, 14:30
De Bolder, Huizen (Nederland)
 
* Maandag 16, 20:00
Zuidwende, Amsterdam (Nederland)
 
* Donderdag 19, 15:30
Ornjestein, Doorn, (Nederland)
 
* Zondag 22, 11:30
Kapel op het Rijsselt, Eefde (Nederland)
 
* Maandag 23, 14:00
Groenhof, Amsterdam (Nederland)
 
* Zaterdag 28, 
Utrecht
Première Gaudeamus
 
Zondag 29, 15:00
Otanjepark, Soest (Nederland)
 
 

April 2015

 

* Zaterdag 4, 19:00
Tuinwijkhuisconcerten, Maarsen (Nederland)
 
* Zondag 5, 12:30
Societeit Vereeniging, Haarlem (Nederland)
 
* Zaterdag 11, 20:00
Bornse Synagoge, Borne (Nederland)
 
* Zaterdag 18, 20:00
Podium Kerkje, Grevenbicht (Nederland)
 
* Zondag 19, 12:00
Op Hodenpijl, Schipluiden (Nederland)
 
* Woensdag 22, 14:30
De Stolpe, Hilversum (Nederland)
 
 

Mei 2015

 

 
* Zondag 31, 14:30
Muziek op de Welle, Markelo (Nederland)
 
 
 

Juni 2015

 

* Dinsdag 2 - Woensdag 3
Granados CD opnamen, Gorizia (Italië)
 
 

Augustus 2015

 

* Dinsdag 4, 20:30
Lindengracht, Alkmaar (Nederland)
 
 

September 2015

 

* Vrijdag 4, 16:00
Kleine Engelemburg, Brumen (Nederland)
 
* Zondag 6, 14:30
Evean Henriëtte Roland Holst, Amsterdam (Nederland)
 
* Zaterdag 12, 14:00
Gaudemaus Muziekweek: Tivoli Vredenburg, Utrecht
 
* Zondag 13, 14:30
Steenvoorde, Rijswijk (Nederland)
 
* Vrijdag 18, 15:45
Magistraat, Rotterdam (Nederland)
 
* Vrijdag 25,
Maria Christina kerk, Den Dolder (Nederland)
 
* Zondag 27, 10:30
Rosorum Residentie, Arnhem (Nederland)
 
* Dinsdag 29, 15:00
Mechropa, Den Haag (Nederland)
 
* Woensdag 30, 14:00
Torendael, Amsterdam (Nederland)
 
 
 

Oktober 2015

 

* Zaterdag 3, 15:00
De Pol, Nijkerk (Nederland)
 
* Zondag 11, 11:30
Theater Podium, Heino (Nederland)
 
* Zondag 11, 16:00
Klein Engelemburg, Brummen (Nederland)
 
* Zaterdag 17, 16:00
Castallia Hall, Kilkenny (Ierland)
 
* Zondag 18, 12:00
Hugh Lane Gallery, Dublin (Ierland)
 
* Woensdag 21, 20:00
Ruinekerk, Bergen NH (Nederland)
 
* Vrijdag 30, 14:30
Gooise Warende; Bussum (Nederland)
 
* Zaterdag 31, 20:15
Soefitempel, Katwijk (Nederland)
 
 
 

November 2015

 

* Zondag 1, 15:00
Grand Hotel Huis ter Duin, Noordwijk (Nederland)
 
* Woensdag 4, 15:00
De Lichtkring, Utrecht (Nederland)
 
* Donderdag 5, 12:30
Podium Azijn Fabriek, Hertogenbosch (Nederland)
 
* Zaterdag 7, 20:00
Edesche Concertzaal, Ede (Nederland)
 
* Zondag 8, 14:30
De Zandzee, Bussum (Nederland)
 
* Dinsdag 10, 19:30
Sophia Revalidatie, Den Haag (Nederland)
 
* Vrijdag 13, 14:15
De Lozerhof, Den Haag (Nederland)
 
* Zaterdag 14, 15:00
Amaris Theodotion, Laren (Nederland)
 
* Zaterdag 21, 20:15
Witte Kerkje, Baarn (Nederland)
 
* Woensdag 25, 12:45
Oudekerk, Zoetermeer (Nederland)
 
 
 
 

December 2015

 

* Zondag 13,
De Paauwconcerten, Wassenaar
 
 

     2014

 

JANUARI 2014

* Zaterdag 11, 21:00

Teatre Municipal de Palafrugell, Girona (Spanje)

 

* Zondag 12, 19:00

Cine Petit de Torroella de Montgrí, Girona (Spanje)

 

* Zaterdag 18, 20:00

Auditori Cercle Sport de Figueres, Girona (Spanje)

 

* Zondag 19, 19:00

Teatre Mundial, La Bisbal, Girona (Spanje)

 

* Dinsdag 21, 20:00

Teatre Metropol, Tarragona (Spanje)

 

* Zaterdag 25, 21:00

Auditori de Sant Josep de Moiá, Barcelona (Spanje)

 

* Zondag 26, 19:00

Església de Sant Andreu de Serinyá, Girona (Spanje)

 

 

FEBRUARI 2014

​​* Zondag 9, 14:30

De Toonzaal, Hertogenbosch (Nederland)

 

* Donderdag 13, 12:30

Muziekgebouw Eindhoven (Nederland)

 

* Dinsdag 25, 12:30

Kleine Zaal, Concertgebouw, Amsterdam (Nederland)

 

* Vrijdag 28, 20:00

Auditori Josep Viader, Casa de la Cultura de Girona (Spanje)

 

 

MAART 2014

* Zondag 2, 18:00

Auditori Municipal de Terrassa, Barcelona (Spanje)

 

* Maandag 3, 20:30

Casa Elizalde, Barcelona (Spanje)

 

 

APRIL 2014

* Zaterdag 6, 16:00

Castalia Hall, Kilkenny (Ierland)

 

* Vrijdag 18, 18:00

Gaudeamus Sessies, Utrecht (Nederland)

 

* Donderdag 24, 20:00

Houdringe, Bilthoven (Nederland)

 

* Vrijdag 25, 21:00

Foment Mataroní de Mataró (Barcelona, Spanje)

 

* Zaterdag 26, 20:30

Teatre Auditori Narcís Masferrer, Sant Feliu de Guixols (Girona, Spanje)

 

 

MEI 2014

* Zaterdag 10, 22:00

Auditori Pau Casals, El Vendrell (Tarragona, Spanje)

 

* Zondag 11, 19:00

Centre Cultural UNNIM de Mollerussa (Lleida, Spanje)

 

* Vrijdag 16, 18:00

Università di Gorizia (Italië)

 

* Zondag 18, 18:00

RAI, Trieste (Italië)

 

* Zondag 25, 15:00

Oranjepark, Soest (Nederland)

 

* Woensdag 28, 19:30

Sociedad Bilbaína, Bilbao (Spanje)

 

* Donderdag 29, 19:30

Auditorio del Conservatorio "Jesús Guridi", Vitoria (Spanje)

 

* Vrijdag 30, 19:30

Museo Casa natal Jovellanos, Gijón (Spanje)

 

* Zaterdag 31, 18:00

Escola de Música de Sant Cugat (Barcelona, Spanje)

 

 

 

JUNI 2014

* Zondag 15, 12:00

Op Hodenpijl, Schipluiden (Nederland)

 

 

SEPTEMBER 2014

* Dinsdag 9, 10:30

Hof van Batenstein, Vianen (Nederland)

 

* Donderdag 18, 19:00

Marienhaven, Warmond (Nederland)

 

* Zaterdag 27, 20:00

Edesche Concertazaal, Ede (Nederland)

 

* Zondag 28, 15:00

Landgoede centrum, Vlisteren (Nederland)

 

 

OKTOBER 2014

* Donderdag 2, 12:45

Kapelzaal, Leiden (Nederland)

 

* Vrijdag 3, 19:30

Auditorio Nacional de Múisca de Madrid (Spanje)

 

* Zaterdag 4, 19:00

Music above the park, Madrid (Spanje)

 

* Zondag 5, 19:30

Palacio de los Serrano, Ávila (Spanje)

 

* Zondag 12, 15:00

Doopsgezinde Kerk, Leuwarden (Nederland)

 

* Maandag 13, 15:00

Mechropa, Den Haag (Nederland)

 

* Zaterdag 18, 12:30

Podium Azijn Fabriek, Hertogenbosch (Nederland)

 

* Woensadg 22, 20:00

Ruinekerk, Bergen (Nederland)

 

* Zondag 26, 15:30

Stiftskerk, Weerselo (Nederland)

 

 

NOVEMBER 2014

* Vrijdag 21, 16:00

Klein Engelenburg, Brummen (Nederland)

 

* Dinsdag 25, 14:45

Huize Salland, Deventer (Nederland)

 

* Woensadg 26, 12:45

Oude Kerk, Zoetermeer (Nederland)

 2015

JANUARI 2015

 

* Zaterdag 17, 20:30
Salon Egon Schrama, Amsterdam (Nederland)
 
* Donderdag 22, 14:45
Torenhof, Blaricum (Nederland)
 
* Vrijdag 23, 15:45
Magistraat, Rotterdam (Nederland)
 

FEBRUARI 2015

 

* Zondag 1, 15:00
Schutsmantel, Bilthoven (Nederland)
 
* Woensdag 4, 14:30
De Stolpe, Hilversum (Nederland)
 
* Zondag 8, 10:30
Leo Polak, Amsterdam (Nederland)
 
* Zondag 8, 14:30
Werf, Amsterdam (Nederland)
 
* Maandag 9, 14:15
De Buitenhof, Amsterdam (Nederland)
 
* Zondag 15, 14:30
De Zandzee, Bussum (Nederland)
 
* Donderdag 19, 12:45
Kapelzaal, Leiden (Nederland)
 
* Zondag 22, 10:30
De Drie Hoven, Amsterdam (Nederland)
 
* Woensdag 25, 14:30
De Antonius Hof, Bussum (Nederland)
 
 

MAART 2015

 

* Dinsdag 3, 14:45
Brandsen, Baarn (Nederland)
 
* Zondag 8, 12:00
Kasteel Geldrop, Geldrop (Nederland)
 
* Dinsdag 10, 19:30
Naarderheem, Naarden (Nederland)
 
* Zondag 15, 14:30
De Bolder, Huizen (Nederland)
 
* Maandag 16, 20:00
Zuidwende, Amsterdam (Nederland)
 
* Donderdag 19, 15:30
Ornjestein, Doorn, (Nederland)
 
* Zondag 22, 11:30
Kapel op het Rijsselt, Eefde (Nederland)
 
* Maandag 23, 14:00
Groenhof, Amsterdam (Nederland)
 
* Zaterdag 28, 
Utrecht
Première Gaudeamus
 
Zondag 29, 15:00
Otanjepark, Soest (Nederland)
 
 

April 2015

 

* Zaterdag 4, 19:00
Tuinwijkhuisconcerten, Maarsen (Nederland)
 
* Zondag 5, 12:30
Societeit Vereeniging, Haarlem (Nederland)
 
* Zaterdag 11, 20:00
Bornse Synagoge, Borne (Nederland)
 
* Zaterdag 18, 20:00
Podium Kerkje, Grevenbicht (Nederland)
 
* Zondag 19, 12:00
Op Hodenpijl, Schipluiden (Nederland)
 
* Woensdag 22, 14:30
De Stolpe, Hilversum (Nederland)
 
 

Mei 2015

 

 
* Zondag 31, 14:30
Muziek op de Welle, Markelo (Nederland)
 
 
 

Juni 2015

 

* Dinsdag 2 - Woensdag 3
Granados CD opnamen, Gorizia (Italië)
 
 

Augustus 2015

 

* Dinsdag 4, 20:30
Lindengracht, Alkmaar (Nederland)
 
 

September 2015

 

* Vrijdag 4, 16:00
Kleine Engelemburg, Brumen (Nederland)
 
* Zondag 6, 14:30
Evean Henriëtte Roland Holst, Amsterdam (Nederland)
 
* Zaterdag 12, 14:00
Gaudemaus Muziekweek: Tivoli Vredenburg, Utrecht
 
* Zondag 13, 14:30
Steenvoorde, Rijswijk (Nederland)
 
* Vrijdag 18, 15:45
Magistraat, Rotterdam (Nederland)
 
* Vrijdag 25,
Maria Christina kerk, Den Dolder (Nederland)
 
* Zondag 27, 10:30
Rosorum Residentie, Arnhem (Nederland)
 
* Dinsdag 29, 15:00
Mechropa, Den Haag (Nederland)
 
* Woensdag 30, 14:00
Torendael, Amsterdam (Nederland)
 
 
 

Oktober 2015

 

* Zaterdag 3, 15:00
De Pol, Nijkerk (Nederland)
 
* Zondag 11, 11:30
Theater Podium, Heino (Nederland)
 
* Zondag 11, 16:00
Klein Engelemburg, Brummen (Nederland)
 
* Zaterdag 17, 16:00
Castallia Hall, Kilkenny (Ierland)
 
* Zondag 18, 12:00
Hugh Lane Gallery, Dublin (Ierland)
 
* Woensdag 21, 20:00
Ruinekerk, Bergen NH (Nederland)
 
* Vrijdag 30, 14:30
Gooise Warende; Bussum (Nederland)
 
* Zaterdag 31, 20:15
Soefitempel, Katwijk (Nederland)
 
 
 

November 2015

 

* Zondag 1, 15:00
Grand Hotel Huis ter Duin, Noordwijk (Nederland)
 
* Woensdag 4, 15:00
De Lichtkring, Utrecht (Nederland)
 
* Donderdag 5, 12:30
Podium Azijn Fabriek, Hertogenbosch (Nederland)
 
* Zaterdag 7, 20:00
Edesche Concertzaal, Ede (Nederland)
 
* Zondag 8, 14:30
De Zandzee, Bussum (Nederland)
 
* Dinsdag 10, 19:30
Sophia Revalidatie, Den Haag (Nederland)
 
* Vrijdag 13, 14:15
De Lozerhof, Den Haag (Nederland)
 
* Zaterdag 14, 15:00
Amaris Theodotion, Laren (Nederland)
 
* Zaterdag 21, 20:15
Witte Kerkje, Baarn (Nederland)
 
* Woensdag 25, 12:45
Oudekerk, Zoetermeer (Nederland)
 

 

2016

 

Januari 2016

 

* Vrijdag 8, 20:30
Het Muzieklokaal, Utrecht (Nederland)
 
* Zondag 10, 12:00
Cultureel Centrum Kerk aan de ring, Hellevoetsluis (Nederland)
 
* Woensdag 20, 15:30
Villa Marijke Elisabeth, Hilversum (Nederland)
 
* Zondag 24, 11:00
De Drie Hoven, Amsterdam (Nederland)
 
* Zaterdag 30, 19:00
Sala Paper de Música de Capellades, Barcelona (Spanje)
 
* Zondag 31, 19:00
Teatre Mundial, La Bisbal (Girona, Spanje)
 
Februari 2016

 

* Donderdag 4, 20:30
Biblioteca de Catalunya, Barcelona (Spain) - CD PRESENTATIE
 
* Vrijdag 5, 21:00
Auditori Can Roig i Torres, Sta. Coloma de Gramenet (Spanje)
 
* Zondag 14, 15:00
A. G. Bodaan, Bentveld (Nederland)
 
* Maandag 15, 14:00
De Biltse Hof, Bilthoven (Nederland)
 
* Donderdag 18, 15:00
Huize Bijdorp, Voorschoten (Nederland)
 
Maart 2016

 

* Maandag 14, 14:15h
De Buitenhof, Amsterdam (Nederland)
 
* Donderdag 17, 20:00
Houdringe, Bilthoven (Nederland)
 
* Zaterdag 19,
Salon Egon Schrama, Amsterdam (Nederland)
 
* Maandag 21, 15:00
Villa Sluysoort, Maarsen (Nederland)
 
* Dinsdag 22, 14:45
Johanneshove, Laren (Nederland)
 
* Donderdag 24, 14:45
Torenhof, Blaricum (Nederland)
 
April 2016

 

* Zondag 3, 15:00
Oranjepark, Soest (Nederland)
 
* Zondag 10, 14:30
Private concert, Maasland (Nederland)
 
* Zondag 17, 12:00
Op Hodenpijl, Schipluiden (Nederland)
 
* Zondag 24, 14:30
Salon dell´Arte, Roosendaal (Nederland)
 
* Vrijdag 29,
De Toon, Amsterdam (Nederland)
 
 

Mei 2016

 

* Woensdag 25, 22:00
Radio interview in "La Dársena" (RNE)
 
* Donderdag, 20:00
CD presentatie in La Quinta de Mahler, Madrid (Spanje)
 
* Vrijdag 27, 20:00
Palacio de Cibeles, Madrid (Spanje)
 
* Zondag 29, 12:30
Toccata en A, Madrid (Spanje)
 
 

Juni 2016

 

* Zondag 5, 14:30
Zuiderheide, Hilversum (Nederland)
 
* Maandag 13, 15:00
Sint Joseph-Beweging, Achterveld (Nederland)
 
* Donderdag 16, 14:45
Huiz Swellengrebel, Utrecht (Nederland)
 
 

Augustus 2016

 

* Zaterdag 20, 21:30
Casa Granados, Tossa de Mar (Spanje)
 
* Maandag 22, 21:00
Iglesia de Santa Cristina d´Aro, Girona (Spanje)
 
 

September 2016

 

* Vrijdag 2, 16:00
Klein Engelnburg, Brummen (Nederland)
 
* Zaterdag 3, 14:45
Verpleeghuis Leythenrode, Leiderdorp (Nederland)
 
* Zondag 4, 14:00
Instituto Cervantes, Utrecht (Nederland)
 
* Zaterdag 10, 10:30
Rustenborch van Wijckerslooth, Oegstgeest (Nederland)
 
* Donderdag 15, 12:30
Podium Azijn Fabriek, Hertogenbosch (Nederland)
 
* Vrijdag 16, 20:00
Castalia Hall, Kilkenny (Iërland)
 
* Zondag 18, 15:30
Music for Wexford, Wexford (Iërland)
 
* Zondag 25, 15:00
Marente Locatie Mariengaerde, Warmond (Nederland)
 
* Vrijdag 30, 20:00
Centre Cultural Terrassa, Barcelona (Spanje)
 
 

Oktober 2016

 

* Vijdag 7, 14:30
Rosorum Residentie, Arnhem (Nederland)
 
* Zaterdag 8, 19:30
De Veste, Naarden (Nederland)
 
* Zaterdag 15, 15:30
Park Boswijk, Doorn (Nederland)
 
* Woensdag 26, 14:30
De Marke-De Menthoek, Huizen (Nederland)
* Donderdag 27, 12:30
Muziekgebouw, Eindhoven (Nederland)
 
* Zondag 30, 15:30
Dorpskerk, Haren (Nederland)
 
 

November 2016

 

* Donderdag 17, 15:15
Oranjestein, Doorn (NL)
 
* Woensdag 30, 14:30
Johanneskerk, Rotterdam (Nederland)

December 2016

 

* Vrijdag 2, 15:30
De Magistraat, Rotterdam (Nederland)
* Zaterdag 10, 20:30
Het muzieklokaal, Utrecht  (Nederland) CD Presentatie
* Zondag 11, 11:00
Snavelenburg, Maarsen (Nederland)
* Woensdag 14, 14:00
Oversingel, Weesp (Nederland)
* Zaterdag 17, 15:30
Vredenbergh, Breda (Nederland)
* Zondag 18, 15:00
Villa Hoefstaete, Bosch en Duin (Nederland)

2017

Januari 2017

 
* Zondag 15, 12:00
Huis Kernhem, Ede (NL)
 
* Woensdag 18, 14:45
Torenhof, Blaricum (NL)
 
* Donderdag 19, 14:30
Huize Royal, Den Haag (NL)
 
* Vrijdag 20, 15:30
De Magistraat, Rotterdam (NL)
* Zondag 22, 15:00
Huize het Oosten, Bilthoven (NL)
 
* Woensdag 25, 14:00
Swaensteyn, Den Haag (NL)

Februari 2017

* Dinsdag 7, 20:00
Naarderheem, Naarden (NL)
* Vrijdag 17, 19:00
Nieuwe Littéraire Societeit de Witte, Den Haag (NL)
* Zondag 19, 12:00
Op Hodenpijl, Schipluiden (NL)
 
* Donderdag 23, 20:15
Gereformeerde Kerk, Strijen (NL)
* Zaterdag 25, 19:30
Tuinwijkhuisconcerten, Maarsen (NL)
 
* Zondag 26, 14:30
De Bolder, Huizen (NL)
Maart 2017
* Dondeerdag 2, 19:30
Amaris Gooizicht, Hilversum (NL)
 
* Zaterdag 4, 12:00
Festival Musika-Musica, Bilbao (SP)
 
* Zondag 5, 11:15
Festival Musika-Musica, Bilbao (SP)
 
* Woensdag 8, 14:30
De Venser, Amsterdam (NL)
 
* Zondag 12, 15:00
´t Hamersveld, Leusden (NL)
 
* Zaterdag 18, 14:30
De Antonius Hof, Bussum (NL)
 
* Zondag 19, 11:30
Theater Podium, Heino (NL)
* Dinsdag 21, 15:00
Mechropa, Den Haag (NL)
* Donderdag 23, 19:30
Parkflat Valkenburcht, Oosterbeek (NL)
* Zondag 26, 14:30
Oranjepark, Soest (NL)
April 2017
* Woensdag 5, 10:30
Het Zonnehuis, Amstelveen (NL)
 
* Woensdag 12, 15:00
Aelsmeer, Aelsmeer (NL)
 
* Vrijdag 14, 19:30
Groninger Museum, Groningen (NL)

Mei 2017

* Dinsdag 2, 20:00
Kasteel Duivenvoorde, Voorschoten (NL)
 
* Woensdag 3, 20:30
Salon Egon Schrama, Amsterdam (NL)
 
* Zondag 7, 12:00
Kruiskerk, Amstelveen (NL)
 
* Woensdag 10, 14:00
Torendael, Amsterdam (NL)
* Donderdag 18, 15:00
Hogewey, Weesp (NL)
* Vrijdag 26, 11:00
Residencia de Siles de Segura, Jaén (SP)
* Zaterdag 27, 19:30
Iglesia de los Jesuítas de Segura, Jaén (SP)

Juni 2017

* Woensdag 14, 20:00
Serviceflat Belvédère, Rijswijk (NL)
 
* Woensdag 21, 15:30
Villa Marijke Elisabeth, Hilversum (NL)
 
* Maandag 26, 14:00
De Bilse Hof, Bilthoven (NL)

Oktober 2017

* Donderdag 12, 20:15
Hof 88, Almelo (NL)
* Zaterdag 14, 19:00
Alfolí de la Sal, L´Escala (SP)

November 2017

* Zondag 19, 15:30
Ruïnekerk, Bergen NH, (NL)
* Vrijdag 24, 19:30
Colegio Santa Joaquina de Vedruna, Madrid (SP)
December 2017
* Vrijdag 15, 20:00
Auditori Josep Viader, Girona (SP)

2018

Januari 2018

* Zaterdag 20, 19:30

Auditorio Paco de Lucía, Centro de Artes de Alcobendas (SP)

Februari 2018

* Zaterdag 17, 20:15

Stichting Hillegersberg, Hillegersberg (NL)

* Zondag 18, 11:45

Stadstheater, Zoetermeer (NL)

April 2018

* Vrijdag 6, 20:00

Fundación Carlos de Amberes, Madrid (SP)

Augustus 2018

* Dinsdag 21, 20:00

Fundación Olivar de Castillejo, Madrid (SP)

 

* Maandag 27, 21:00

Iglesia de Santa Cristina d´Aro, Girona (SP)

September 2018

* Zaterdag 29, 20:15

N.H. Kerk, Jisp (NL)

Oktober 2018

* Vrijdag 5, 19:30

Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen, Leiden (NL)

Messiaen´s Quatour pour la fin du temps

* Zaterdag 13, 20:15

De Marke, Hattem (NL)

* Zondag 14, 15:00

Kerkgebouw aan de Zuidkrade, Waddinxveen (NL)

* Zaterdag 27, 20:15

Stichting Cruquius concerten, Cruquius (NL)

 
 

2019

Februari 2019

 
* Vrijdag 1, 20:00
Shigeru Kawai Center, Madrid (SP)
 
* Maandag 18, 20:30
Sociedad Filarmónica de Pontevedra (SP)

Maart 2019

 

* Zondag 31, 12:30

Casa de Valencia, Madrid (SP)

April 2019
* Woensdag 3, 19:15
Palau de la Música de Valencia, Sla Iturbi (SP)
 
* Vrijdag 5, 19:00
Ateneu Barcelonés, Barcelona (SP)

 

* Zaterdag 27, 13:05
St. Iberius Church, Wexford (IR)

 

 

Mei 2019

 

* Zondag 19, 18:00
Iglesia de los Jesuítas de Segura, Jaén (SP)

* Maandag 20, 10:30-12:30-16:00

Conciertos en Residencia, Jaén (SP)

 

 

Juni 2019

 

* Zaterdag 1, 20:30

Teatro de Títeres, Cádiz (SP)

 

September 2019

 

* Woensdag 4, 20:00

Olivar de Castillejo, Madrid (SP)

* Zaterdag 7, 21:30

Església de Sant Vicenç, Tossa de Mar (SP)

 

* Dinsdag 10, 20:30

Aula Magna Tirso de Molina, Otoño Musical Soriano, Soria (SP)

Oktober 2019
* Zatedag 19, 20:00
Sint Jacobskerk, Vlissingen (NL)
 
* Zondag 20, 14:30
Slot Zeist, Zeist (NL)

November 2019

* Donderdag 14, 20:15
De Drommedaris, Enkhuizen (NL)
* Vrijdag 15,
Salon Izjerstaven, Amsterdam (NL)
 
* Zondag 17, 12:00
Festival de Música española de Cádiz, Cádiz (SP)
 
* Vrijdag 29, 10:00
Kamermuziek Masterclass - Galway Music Residency, Galway (IR)
* Vrijdag 29, 18:30
Emily Anderson Concert Hall, Galway (IR)
 
* Zaterdag 30, 20:00
Heritage Council, Church Lane, Kilkenny (IR)
 

 

 

 

2020

 

Februari 2020

* Zaterdag 1, 12:00

Villa El Nido, Momentos de Música, Jávea (SP)

 

* Zondag 2, 12:00

Villa El Nido, Momentos de Música, Jávea (SP)

Maart 2020

 

* Zaterdag 7,

Festival Músika-Música, Bilbao (SP)

* Zondag 8,

Festival Músika-Música, Bilbao (SP)

April 2020

 

* Zondag 5, 16:00

 

Podium Domani, Venlo (NL)

* Zaterdag 25,

Cueva de los Verdes, Lanzarote (SP)

Mei 2020

 

* Zondag 17, 12:00

Kasteel Groeneveld, Baarn (NL)

​​

 

Oktober 2020

 

* Vrijdag 2,

Instituto Internacional de Madrid (private concert Fundación F. Fliedner), Madrid (SP)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now